Chcielibyśmy zaprezentować materiały z których produkowane są wszywki i metki w technice druku zwaną termodrukiem lub termotransferem. Są to trzy podstawowe materiały używane do produkcji metek i wszywek. Mamy różne kolory druku do zaoferowania (czarny, złoty, srebrny, czerwony, zielony, niebieski jasny, granatowy ciemny, biały, szary, zółty, pomarańczowy)

Materiały używane do produkcji wszywek:
  1. Satyna
  2. Nylon
  3. Papier - wszywka jednorazowa

SATYNA
Po niżej zamieszczone są zdjęcia wszywek satynowych. Jest to Satyna która jest bardzo ładnym i miekkim materiałem używanym do produkcji wszywek - (przypomina w dotyku aksamit).

wszywki_metki
Ogólne Zdjęcie

 

Satyna ma właściwości podobne do materiału, jej końce po ucięciu strzępią się i dlatego należy wszywać je obustronnie po złożeniu wszywki w pół (najczęstrza używana satyna - strzępiąca). Satyna jest dostępna w dwóch podstawowych kolorach: czarna i biała lub na specjalne życzenie możemy ją zadrukować na dowolny kolor. Jest dostępna oprócz podstawowej strzępiącej satyny E1 również satyna nie strzępiąca E2 przeznaczona do wszywania z jednej strony. Możemy ją wszywać z jednej strony bez obaw strzępienia się brzegów, bez potrzeby składania wszywki w pół. Ta satyna jest troszkę bardziej sztywna od satyny E1 strzępiącej.

hand made


metki_wszywki Marad

 

wszywki złoty druk, metki super jakosc

metki

 

WSZYWKI, metki, marad, kasperski
wszywki


metki, wszywki
wszywki, metki, etykietyNYLON
Nylon jest materiałem najczęściej stosowanym i wszywanym do wyrobów odzieżowych, ponieważ jest bardzo wytrzymały, trwały i odporny na czynniki jakie panują podczas procesu prania. Nylon jest materiałem który nie strzępi się, ale jest troszkę sztywny i może lekko dać znać o sobie podczas noszenia np. podkoszulki - nie stosujmy tego materiału do ubrań noszonych przez dzieci!
Poniżej zaprezentowany za zdjęciech materiał typu Nylon, przykładowe wszywki nylonowe drukowane (nylon powlekany dwustronnie)

wszywki_nylonoweWszystkie wszywki drukujemy bez kosztów przygotowania. Każda zmiana w projekcie metki również bezpłatna - przygotowanie i próbki Gratis!!! Wykonamy dosłownie każdą ilość wszywek 1,2,3,...100, 200... ;) w bardzo krótkim czasie. Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju. Zapraszamy do skorzystania z Naszej oferty - możemy wydrukować próbną partię 100 sztuk za którą zapłacicie pare złotych...metki_nylonowe

 

etykiety_nylonowe Marad

wszywki

Wykonamy każdy format wszywki i wydrukujemy każdą grafikę...
wszywki nylonowe drukowane


Wszywki małe z różnymi rozmiarami, drukowane w małych ilościach
wszywki i metki Marad


Wszywki i metki w super jakości druku i nieskiej cenie Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych próbekStrona główna | Wszywki | Naklejki | Przywieszki | Kontakt | Mapa strony
Copyright © 2018 Marad